ילדים קופצים קלמר צבעים מספרים ספרים וסרטוני וידאו עפרונות ספרים בחורה לומדת בהנאה ילדים לומדים ילדים מאושרים מתמטיקה בצבעים נפתח חשיבה אנליטית

אלגברה-סדרות בקלי קלות מהצעד הראשון ועד לבגרות

בעיות בסדרות מופיעות בבחינות הבגרות במתמטיקה בכל רמות הלימוד. (3,4,5 יחידות לימוד).
מובן איפא שספר זה יכול לעזור לכל התלמידים הניגשים לבחינות בגרות במתמטיקה ללא יוצא מן הכלל.
בספר תמצא אינפורמציה על סדרה סופית, סדרה אינסופית, סדרה המוגדרת על ידי תבנית לפי מקום, סדרה המוגדרת על ידי כלל נסיגה (הגדרה רקורסיבית) ,בעית פיבונצ'י, המעבר מהגדרה לפי מקום להגדרה לפי כלל נסיגה, התלכדות סדרות, המעבר מאינפורמציה על קשרים בין איברי סדרה סמוכים לכלל נסיגה, סדרת הסכומים החלקיים, הגדרת הסכום כתבנית על פי מקום, הגדרה רקורסיבית של הסכום, סדרה חשבונית, נוסחת האיבר הכללי, נוסחת הסכום, סדרות כלליות הבנויות מסדרות חלקיות חשבוניות, סדרה כללית בה סדרת ההפרשים הראשונה היא סדרה חשבונית, סדרה כללית בה סדרת ההפרשים השניה סדרה חשבונית, סדרה כללית בה סדרת ההפרשים השלישית סדרה חשבונית, סדרה הנדסית,נוסחת האיבר הכללי, נוסחת הסכום, סדרות כלליות הבנויות מסדרות חלקיות הנדסיות, סדרה כללית בה סדרת ההפרשים הראשונה סדרה הנדסית, סדרה כללית בה סדרת ההפרשים השניה סדרה הנדסית, סדרה כללית בה סדרת ההפרשים השלישית סדרה הנדסית, סדרה הנדסית אינסופית יורדת, סדרות מעורבות.

הספר מקיף את כל החומר בסדרות בהתאם לתוכניות הלימודים של משרד החינוך בכל הרמות. ( תכנית הלימודים החדשה ותוכנית הלימודים המחודשת).

בספר ניתן למצא הסברים מפורטים על סדרות רקורסיביות, סדרות חשבוניות וסדרות הנדסיות, על סוגיהם השונים. לכן הספר יכול לעזור למגוון רחב של תלמידים,כך שגם התלמיד החלש ביותר יוכל להשתלט על החומר בכוחות עצמו , אם יעקוב בסבלנות אחרי ההסברים כולם.

המייחד את הספר מספרים אחרים הוא ההסברים הכתובים בפרוט רב ובשפה ברורה לכל נפש, הסברים, שמטרתם לעזור בפיתוח חשיבה אנליטית אצל התלמיד.

כולי תקווה שאכן תושג מטרה זו, ויהי זה שכרי האמיתי.


 

תרגיל דוגמא:


דרג את הכתבהדירוג כתבה אלגברה-סדרות בקלי קלות מהצעד הראשון ועד לבגרות: כוכב 1
כוכב 12 כוכבים3 כוכבים4 כוכבים5 כוכבים
3 מדרגים
מחיר קטלוגי: 95.00 ש"ח
מחיר באתר: 80.00 ש"ח
החיסכון שלך: 16%
עבור לתוכן העמוד

 כל הזכויות שמורות להוצאת בריסק © 
האתר מתוחזק באופן שוטף על ידי רחל בריסק-פרטוש וליאור אלטרסקו