ילדים קופצים קלמר צבעים מספרים ספרים וסרטוני וידאו עפרונות ספרים בחורה לומדת בהנאה ילדים לומדים ילדים מאושרים מתמטיקה בצבעים נפתח חשיבה אנליטית

הנדסה אנליטית בקלי קלות מהצעד הראשון ועד לבגרות (בצבעים)

בעיות בהנדסה אנליטית מופיעות בבחינות הבגרות במתמטיקה בכל רמות הלימוד(3,4,5 יחידות לימוד). מובן איפוא, שספר זה יכול לעזור לכל התלמידים הניגשים לבחינות בגרות במתמטיקה ללא יוצא מן הכלל.
בספר תמצא אינפורמציה על מערכת צירים קרטזית, שיפוע ישר , משוואת ישר, משוואת מעגל, מציאת נקודות חיתוך עם צירים, מציאת נקודת אמצע , מרחק בין שתי נקודות, המצב ההדדי של שני ישרים במישור, זווית בין שני ישרים, מרחק נקודה מישר, ומושגים בהנדסה אנליטית של פרבולה אליפסה והיפרבולה.

הספר מקיף:

  • את כל החומר בהנדסה אנליטית ברמה של 3,4 יחידות לימוד בהתאם לתוכניות הלימודים של משרד החינוך. ( תכנית הלימודים החדשה ותוכנית הלימודים המחודשת).
  • את כל החומר בהנדסה אנליטית ברמה של 5 יחידות לימוד בהתאם לתוכניות הלימודים החדשה של משרד החינוך.

בספר ניתן למצא את כל הרקע התיאורטי הנחוץ להבנת הנושאים השונים, כאשר נעשה נסיון להמחיש את הנ"ל ככל שניתן תוך כדי שימוש בצבעים ובהסברים מפורטים. השאלות שבספר נלקחו מבחינות הבגרות ברמות השונות. לגבי 3 יחידות לימוד-השאלות הן ממאגר השאלות במתמטיקה.

הספר בנוי בצורה כזו שגם התלמיד החלש ביותר, יוכל להשתלט על החומר בכוחות עצמו , אם יעקוב בסבלנות אחרי ההסברים כולם.

המייחד את הספר מספרים אחרים הוא ההסברים הכתובים בפרוט רב ובשפה ברורה לכל נפש. הסברים, שמטרתם לעזור בפיתוח חשיבה אנליטית אצל התלמיד.


 

תרגיל לדוגמא:

דרג את הכתבהדירוג כתבה הנדסה אנליטית בקלי קלות מהצעד הראשון ועד לבגרות (בצבעים): כוכב 1
כוכב 12 כוכבים3 כוכבים4 כוכבים5 כוכבים
3 מדרגים
מחיר קטלוגי: 95.00 ש"ח
מחיר באתר: 80.00 ש"ח
החיסכון שלך: 16%
עבור לתוכן העמוד

 כל הזכויות שמורות להוצאת בריסק © 
האתר מתוחזק באופן שוטף על ידי רחל בריסק-פרטוש וליאור אלטרסקו